Zpíváme si pro radost – městské finále

Dne 2. 3. 2017 se ve Stříbře v ZŠ Mánesova konala již tradiční pěvecká soutěž nejlepších zpěváků všech tří stříbrských základních škol. Tentokrát se soutěže zúčastnilo 36 dětí ve věku od 6 do 15 let. Všichni účinkující zpívali velmi pěkně a porota ve složení Mgr. Blanka Červená, Mgr. Klára Kastlová, Mgr. Alexandra Kubincová a Mgr. Jaroslava Londová neměla lehké rozhodování při udělování ocenění.

A kdo tedy zvítězil? V I. kategorii (1. – 3. třída) Ondřej Tolar, Nela Trochová a Karolína Parikrupová ze ZŠ Gagarinova, Ema Florusová ze ZŠ Mánesova a Natálie Ferková ze ZŠ Revoluční. Ve II. kategorii (4. – 5. třída) byly nejlepší Karolína Buhlová ze ZŠ Gagarinova, Šárka Hradová, Jana Prokopová a Kamila Šnajdrová ze ZŠ Mánesova. Ve III. kategorii (zpěváci a zpěvačky 6. – 7. tříd) se porotě nejvíce líbily Zuzana Petrláková, Natálie Lehocká a Monika Michlová ze ZŠ Gagarinova a Adéla Peevová ze ZŠ Mánesova. Ve IV.kategorii (8. – 9. třída)  nejlépe zazpívaly Tereza Chudáčková ze ZŠ Mánesova a Barbora Gajdošíková a Štěpánka Kuntová ze ZŠ Gagarinova.

FOTOGRAFIE na Facebooku ZŠ Mánesova 485, Stříbro

Mgr. Klára Kastlová