Zpíváme si pro radost – pěvecká soutěž 2016-2017 – školní kolo

Dne 12. 12. 2016 se v Základní škole Stříbro Mánesova konalo školní kolo pěvecké soutěže 2. stupně. Zpěváci a zpěvačky se porotě představili ve dvou kategoriích. Jako nejlepší 6. a 7. ročníku byli vyhodnoceni: Kristýna Brabcová a František Oláh z VI. B, Adéla Peevová a Silvie Radová ze VII. B, také Miroslav Houžvička a Josef Soukup z VI. A. Mezi žáky 8. a 9. tříd byli nejúspěšnější: Romana Gašparová, Karolína Kolihová a Tereza Chudáčková z VIII. B, dále Lucie Kašíková z VIII. A a Pavel Kastl z IX. tř., také Alena Oláhová z VIII. B a Solomija Havlová z IX. tř.

Soutěž zpěváků a zpěvaček 1. – 5. tříd proběhne v lednu 2017. Ti nejlepší z celé školy si pro radost zazpívají v městském kole pěvecké soutěže. Zde se setkají žáci všech tří základních škol města Stříbra. Soutěž se uskuteční 23. 2. 2017 v ZŠ Mánesova.

FOTOGRAFIE na Facebooku ZŠ Mánesova 485, Stříbro

Mgr. Klára Kastlová