Vánoční andělská soutěž na ZŠ Mánesova

I v letošním školním roce se na ZŠ Mánesova pod vedením paní učitelky Jany Lopušanové uskutečnila tradiční Vánoční soutěž pro žáky a žákyně přípravné třídy a prvního stupně. Tentokrát bylo téma Anděl. Do velmi nápadité andělské soutěže bylo vyrobeno celkem 81 andělů. Na část z nich se může široká veřejnost podívat do altánu vedle stříbrské radnice a zbytek andělů zdobí školní jídelnu naší základní školy.

A jak celkově soutěž dopadla? Cenami za první až třetí místo se mohou těšit tito žáci a žákyně:

1. místo: Agáta Matějková, III. A, Eva Bukovjanová, I. B

2. místo: Tomáš Florus, III. B, Jiří Buba III. B

3. místo: Johanka Stachová I. B, Tadeáš Vácha, III. A

Za svou účast v letošní andělské soutěži byly zároveň také odměněny všechny soutěžící děti.